Slezanský kros

19. 3. 2016 Silnice a krosy Závody

V sobotu 19.3. se konal Slezanský kros, který byl prvním závodem  Frýdecko-Místeckého běžeckého poháru. Běhalo se na  travnatém 900m okruhu hned vedle atletického stadionu ve FM. Počasí bylo ryze jarní, sice zima, ale jakmile zasvítilo sluníčko, bylo příjemné teplo. Ve starších žačkách jsme měli dvojí zastoupení. Anička si počínala skvěle a vybojovala 3. místo. Adéla, ač spíše výškařka, doběhla na 18. místě.

DSC_5553

DSC_5676

V mužském závodě na 7,2 km se představil Kuba. Hned od začátku se objevil na první pozici a rovnoměrným tempem si doběhl stylem start-cíl pro vítězství v čase 22:24 min. Po doběhu se také podělil o své pocity: „Dnes jsem to pojal opět jako tréninkový závod, protože to mám kousek od bydliště a krosy mám rád. Celý závod se mi běželo solidně, i když jsem už cítil trochu únavu z předchozích tréninků,“ .

DSC_5777

Dalším závodem na kterém se představí Podlysáci, bude Běh Hrádkem, který se koná 2.4. Kuba s Jankem si příští týden zpestří přípravu na Štrbském plese, kde budou intenzivně trénovat na nadcházející sezónu.