Příprava na Ice Trail Tarentaise


24. 5. 2015 Ostatní

Od Zegamy uplynul už více než týden a je na čase pustit se znova do tréninku a přípravy na další vrchol sezóny! Dalším velkým a přenáročným závodem bude Ice Trail Tarentaise, který bude zároveň Mistrovstvím Evropy v Ultra-Skyrunningu. Ice Trail se uskuteční 12.července ve francouzském Val d’Isère a jeho délka by měla být  65 km. Náročnost tohoto závodu spočívá v tom, že podstatná část trasy se jde ve velké nadmořské výšce (nejvyšší bod závodu Grande Motte 3653m ), což bude nesmírně těžké!

Pro úspěch se však budu snažit udělat maximum. Kromě několika tréninků ve Vysokých Tatrách mě čeká také Hypoxický trénink na Čeladné – http://www.preventivniterapie.cz/ , díky kterému bych měl být na ITT aspoň trochu připraven a snad to nad 3000m nebude tak moc bolet.

003

Přípravu si samozřejmě opět zpestřím několika závody. Prvním větším by měl být 13.června krásný závod na Dolní Moravě, který je součástí Salomon Trail Running Cupu (startoval jsem zde i loni). V rámci několikadenního pobytu ve Vysokých Tatrách mě čeká 20.června Beh na Chatu pri Zelenom plese (7,7 km) a s velkou pravděpodobností se postavím i na start domácího Adrenalin Cupu, který se koná o týden později na Ostravici.

Snad vše půjde tak, jak má a bude se dařit :-)

Podlysáci.cz