Noví partneři Jana Zemaníka


20. 4. 2015 Ostatní

Sehnat sponzora, který vás dokáže po všech stránkách významně podpořit je v dnešní době velice obtížné a finální dohody mnohdy ztroskotají. Proto jsem moc rád, že se mi v uplynulých dnech podařilo navázat spolupráci se dvěma velice významnými partnery!

HANIBAL – outdoorový obchod zaměřující se nejen na prodej širokého sortimentu outdoorového vybavení, ale také poskytuje odborný servis. Ten zajišťuje tým zapálených mladých lidí, kteří sami aktivně cestují a produkty z naší nabídky poznávají skutečně na vlastní kůži.  Kromě dvou kamenných obchodů v Praze (Korunní 16, Praha 2 a Senovážné nám. 20, Praha 1 ) provozuje také eshop. V letošním roce brousí také do běžeckých aktivit – HANIBAL RUNNING TOUR 2015 : Každý měsíc jeden výběh, valná většina v Praze nebo jejím okolí, ale dva větší výběhy i pořádně v kopcích! Na každém tréninku minimálně dva trenéři a dvě rozdílné trasy! Za každý výběh získáte 100 kaček na nákup do Hanibalu, což je myslím silně motivační nápad.

hanibal

LIFEFOOD – zdravá výživa je základ a Lifefood, to jsou prvotřídní ručně vyráběné produkty z nejlepších surovin v raw a bio kvalitě! Všechny výrobky Lifefood jsou zpracovávány za studena nebo za nízkých teplot do 42 °C. Nejsou zahřívané vysokou teplotou, pečené, vařené, pražené ani pasterované. Díky tomu zůstávají všechny nutriční hodnoty zachovány, stejně jako přirozená podstata surovin. Při teplotách do 42 °C nedochází k modifikaci výživných látek a ty si tak uchovávají maximální vstřebatelnost a využitelnost pro lidský organizmus. Bez lepku, bez laktózy a bez přidaného cukru

lifefood

 

Podlysáci.cz