Halová sezóna 2018

26. 2. 2018 Atletika Závody

POSTUPNĚ AKTUALIZOVÁNO….

Zima začíná a s ní také nabitá halová sezóna. Budeme závodit jak v ČR, tak i v zahraničí. Výsledky, reporty a fotky budeme postupně přidávat.

10.12. Mezikrajové utkání žactva

V sobotu si Anička na trati 800 m zaběhla osobák 2:19,08 na Mezikrajovém utkání starších žáků a žákyň v Praze. S tímto časem obsadila pátou příčku. Celkově žákyně MS kraje obsadily šesté místo.

16.12. Vánoční hala
V sobotu se na Vánoční hale staršího žactva ve vítkovické hale se Anička postavila na start trati 1500 m, kterou velmi úspěšně zvládla a doběhla na prvním místě v osobním rekordu 4:46,76 min. Gratulujeme a přejeme hodně zdaru při dalších halových závodech!

anahala

9.1.-Středoškolský pohár Sportovních gymnázií-Jablonec nad Nisou

Anička reprezentovala Sportovní gymnázium v Ostravě, kde v současné době studuje. Na trati 800m vybojovala bronzovou příčku v čase 2:21.92

Jablonec stredoskolsky pohar foto CPA

20.1. Přebor Moravskoslezského kraje

Anička startovala na trati 1500m, kde si vylepšila os.rekord už na 4:38.78 min.

25.1. Czech Indoor Gala Ostrava

V národním programu na Czech Indoor Gala si Anička v ostravské atletické hale zaběhla krásný osobák na osmistovce – 2:15,20 min.!

indoor

2.-3.2.2018 Mistrovství Moravy a Slezska

O víkendu se opět závodilo! Adéla Lojkásková vybojovala na  stříbro ve skoku vysokém (169cm) a bronz v trojskoku (10,75m), přidala oddílový rekord na 60 m překážek a byla členkou bronzové štafety na 4x200m!

24.-25.2.2018 Mistrovství ČR v hale

O víkendu se v Ostravě v atletické hale konal GIGANT – Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek. Anička Zemaníková a Adéla Lojkásková se svými výkony v halové sezóně nominovaly na tento vrcholný atletický podnik. Anička se vítězstvím v rozběhu probojovala do finále na trati 800 m, kde ve velice rychlém závodě obsadila páté místo v čase 2:16.14 min. Adéla vybojovala nepopulární čtvrté místo ve trojskoku (11.68m), když o bronz přišla až v poslední sérii a rozdíl byl nakonec pouhé dva centimetry! Ve skoku vysokém pak obsadila šesté místo výkonem 167 cm. Oběma děvčatům gratulujeme k výborným výkonům!