Halová sezóna 2016

6. 3. 2016 Atletika

Halové Mistrovství České republiky (5.-6.3.2016)

V Praze se konalo MČR žactva, kde závodila Anička a Adéla. Anička doběhla v sobotním závodě na 1500 na 11.místě v čase 5:16,24 min., čímž si vylepšila osobní rekord o 10 vteřin. Hned tři starty čekaly Adélu. V dálce skočila 5.07 m, což stačilo taktéž na 11.místo. Poté nastoupila ke startu na 300 m. Ve třetím rozběhu vybojovala 2. místo v čase 42.53, bohužel, na finále to nestačilo. Medailový úspěch však zaznamenala ve své nejlepší disciplíně, skoku vysokém, kde skočila 1.67 m, což jí vyneslo na stříbrnou pozici. Gratulujeme!

12605550_967701636658519_8256696456923626227_o

Adéla Lojkásková vybojovala o  víkendu 12.-13.2  čtvrté místo na halovém Mistrovství České republiky ve vícebojích ziskem 3136 bodů Gratulujeme!!!

60 m překážek – 9.57 s
skok vysoký – 160 cm
vrh koulí – 8.52 m
dálka – 5.07 m
800m – 2:38.11 min.

adelavicebojeV pátek 29.1. se v nové atletické hale konalo Mistrovství Moravy a Slezska mladšího a staršího žactva. Anička se umístila na trati 1500 metrů na šestém místě v novém osobáku 5:26.90 min.

anammas

Svůj druhý start má za sebou Anička, tentokrát premiérový na trati 1500m. V neděli 24.1. běžela vložený závod v rámci Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích a v souboji s o několik let staršími závodnicemi zaběhla hezký čas 5:29.80 min.

anahala1500

První halové závody v Ostravě má za sebou Anička a vedla si skvěle, protože při svém prvním halovém startu na 800m, vybojovala na Krajském přeboru 3.místo v osobním rekordu 2:35,53min!