Mont Blanc 2015


9. 6. 2015 Alpy Galerie

 Po tříleté pauze se mi opět podařilo vyrazit na čtyřtisícový vrchol, a to rovnou na ten nejvyšší z celých Alp. Na Mont Blanc jsme vystupovali normálkou přes Tete Rousse a Gouter. Na rozdíl od většiny lidí, kteří touto cestou vystupují, jsme nejeli do 2372 m vláčkem (Tramway du Mont-Blanc), ale poctivě jsme šlapali z Les Houches pěšky. První den jsme došli na Tete Rouse, druhý na Gouter a třetí den jsme si vyšlápli na vršek. Počasí nám vyšlo špičkově, a tak jsme se kochali a fotili co to šlo, zkrátka parádní výlet.

 





STARŠÍ AKTUALITY

20. 5. 2026 Harddograce
15. 5. 2026 VLTAVA RUN
21. 4. 2026 Ještěd Skyrace
9. 3. 2026 Rohálovská 10 a Ludgeřovická 15
17. 1. 2026 Cross della Vallagarina
8. 12. 2025 MMaS a MČR v krosu
10. 11. 2025 Hornická desítka
20. 10. 2025 Canikosíř
všechny články




Podlysáci.cz