TERMÍNOVKA


2017


15. 1. Morava a Slezsko – víceboje Adéla, Anička
03. 2. MMaS v hale Anička
08. 2. Athletics Indoor Ostrava II (1500m) Kuba
11. 2. KIDS ATHLETICS PORUBA 2017 Anička
14. 2. Czech Indoor Gala Ostrava (3000m) Kuba
18. 2. Halové Mistrovství ČR dorostu a juniorů Adéla
23. 2. Athletics Indoor Ostrava III (800m) Anička
26. 2. HMČR mužů a žen (1500m) Kubajs
03. 3. HME v atletice (Srbsko)-3000m Kubajs
05. 3. HMČR žáků a žákyň (1500m) Anička
11. 3. Kobeřická dvacítka Jan
02. 4. Maraton Bratislava Jan
08. 4. Běh okolo Olešné Anička, Adéla
12. 4. Trojka na dráze Anička, Adéla
15. 4. Ještěd SkyRace Jan
22. 4. Běh Hrádkem Jan, Anička, Adéla
29. 4. Trail Ostrava Jan
13. 5. 1.kolo Extraligy-Praha (1500m) Kuba
13. 5. Běh Jablunkovem Anička , Adéla
19. 5. Lange Laufnacht Karlsruhe (5000m) Kuba
28. 5. Zegama-Aizkorri Jan
24. 6. ME družstev-5000m (Lille) Kuba
01. 7. Kraličák Skyrace Jan
29. 7. Tatranská šelma Vertical Jan
19. 8. Salomon Slezský maraton Jan
03. 9. Maga SkyMarathon Jan
17. 9. Mistrovství Moravy a Slezska družstev žactva Anička
20. 9. Slezanská hodinovka Jan
23. 9. MČR žactva Anička
24. 9. Běchovice-Praha Jan, Kubajs
28. 9. MČR družstev Adéla
07. 10. Ondřejnický horský půlmaraton Jan
07. 10. Vokolo Priglu Kuba
21. 10. Ostravický kros Podlysáci
11. 11. MMaS v krosu (Hodonín) Anna
12. 11. Crosslauf Mnichov Kuba
18. 11. Wyndham Grand CrossAttack-Salzburg Kuba
25. 11. MČR v krosu Kuba, Anna

2016


17. 1. Krajský přebor žactva (800m) Anička
24. 1. MMaS víceboje, vložený závod (1500m) Anička
24. 1. Lysacup – Rajská bouda přes Bezruče night Jan
29. 1. MMaS v hale (1500m) Anička
05. 3. Mistrovství ČR žáků a žákyň Anička, Adéla
05. 3. Ludgeřovická 15 Jan
13. 3. Kobeřická 20 Jan, jakub
19. 3. Slezanský kros Anička,Adéla, Kubajs
02. 4. Běh Hrádkem Jan, Anička
09. 4. Běh okolo Olešné Jan, Anička
13. 4. Trojka na dráze Anička
16. 4. Ještěd SkyRace Jan
16. 4. Jarný beh Bojničky Anička, Adéla
30. 4. Trail Ostrava Jan
01. 5. Májové závody Anička, Adéla
07. 5. Perun SkyMarathon Jan
08. 5. Pliezhausen 3000m (Německo) Kubajs
14. 5. 1.kolo Extraligy-Plzeň (5000m) Kuba
15. 5. Běh Jablunkovem Anička
18. 5. Pětka na dráze Anička, Adéla
20. 5. MČR ve vícebojích Adéla
27. 5. Dessau (3000m) Kuba
29. 5. Trail Praha Jan
04. 6. Regensburg (5000m) Kuba
04. 6. Madeira Ultra SkyMarathon Jan
12. 6. Mistrovství Moravy a Slezska žactva Anička, Adéla
26. 6. Livigno SkyMarathon Jan
15. 7. Mezistátní utkání CZE-POL-HUN-SLO (5000m) Kubajs
23. 7. Buff Epic Trail – MS Skyrunning Jan
20. 8. Salomon Slezský maraton Jan
06. 9. Evropské atletické hry mládeže Anička, Adéla
17. 9. MČR žactva Anička, Adéla
18. 9. KTRC Ještěd Jan
25. 9. MČR v silničním běhu na 10km-Běchovice Kuba
01. 10. Zlatý podzim Jan
01. 10. MČR družstev žactva Anička, Adéla
08. 10. Ondřejnický Skyruning půlmaraton Jan
22. 10. Velká cena Horažďovic- 10km kros Kuba
23. 10. KTRC Český Les Jan
23. 10. Štandl kros Anička
05. 11. Hornická 10 Podlysáci
13. 11. Velká Kunratická Jan
13. 11. Olympia-Alm Crosslauf-Mnichov Kubajs
19. 11. MČR kros Motol Podlysáci
26. 11. Mistrovství Polska v krosu-Lodž Kubajs
11. 12. ME v krosu-Chia (Itálie) Kuba
31. 12. Silvestrovský běh Peuerbach (Rakousko) Kuba

2015


28. 3. Běh okolo Olešné Jan, Anička
11. 4. Běh Hrádkem Jan, Anička
15. 4. Trojka na dráze Anička
18. 4. Night Run Ostrava Jan
18. 4. Jarný beh Bojničky Anička
01. 5. Májové závody Anička
06. 5. Čokoládová tretra Anička
09. 5. MČR v běhu na 10000 m Kubajs
16. 5. Extraliga 1. kolo (5000m) Kubajs
17. 5. Zegama-Aizkorri Jan www
17. 5. Běh Jablunkovem Anička
20. 5. Pětka na dráze Anička
26. 5. Zlatá tretra Ostrava Kubajs (1500m)
28. 5. Krajský přebor družstev mladšího žactva Anička
31. 5. Běh mezi náměstími Jan, Anička
06. 6. Atletický meeting Regensburg (5000m) Kubajs
11. 6. 3. kolo družstev mladšího žactva Anička
13. 6. Dolní Morava (STRC) Jan
14. 6. 2.kolo Extraligy-Kladno (3000m) Kubajs
20. 6. ME družstev-Heraklion (5000m) Kubajs www
27. 6. Adrenalin Cup Podlysáci
28. 6. MČR mužů (1500m) Kubajs
12. 7. Ice Trail Tarentaise Jan
18. 7. City-Trail Ostrava (STRC) Jan
01. 8. Gran Trail Orobie Jan www
15. 8. Velká cena Opavy Jakub
22. 8. Salomon Slezský maraton Jan www
22. 8. 1.liga Třinec (800m) Jakub
26. 8. Běh místeckým parkem Anička
28. 8. Palkovice-Kubánkov Anička
30. 8. Beh na Skalnaté pleso Jan
30. 8. MČR do 22 let (1500m) Jakub
06. 9. MČR družstev mužů-Praha(3000m) Jakub
08. 9. Akademické MČR na dráze(5000m) Jakub
12. 9. Blanenská desítka Jan
13. 9. mMaS mladšího žactva (800m) Anička
20. 9. Ještěd (STRC) Jan
23. 9. Slezanská hodinovka Anička
27. 9. Mistrovství ČR v silničním běhu Jakub
10. 10. Ondřejnická 15 (STRC) Jan
17. 10. Štandl kros Anička
18. 10. Běh přes valašské kotáry Anička
01. 11. Běh přes motolské jamky (STRC) Jan,Jakub
07. 11. Hornická desítka Jakub, Anička
08. 11. Velká kunratická Jan
14. 11. Velká cena Horažďovic Jakub
28. 11. Mistrovství Polska v krosu Jakub
12. 12. Mistrovství Evropy v krosu (Francie) Jakub
31. 12. Silvestrovský běh Hrabovou Jan, Kubajs



Podlysáci.cz